World of Darkness - play by chat

Forum do gry WoD via chat. Karty postaci, opis miejsca, aktualności. A wszystko w Thunder Bay, w kamienicy przy Red River St w Kanadzie.

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2010-10-07 18:20:21

Eris

Kroczący przez mrok

Zarejestrowany: 2010-10-07
Posty: 1
Punktów :   

Eris Discordia

Ogólny wygląd:


http://img830.imageshack.us/img830/6647/5123743484b82c5929galle.jpg

Kobieta chuda, która ma podstawy by mieć kompleksy na tle figury, niestety nie ma. Anemiczna bladość twarzy, plus,  farbowane na czarno włosy i mocno podkolorowane oczy sprawiają że wygląda na bardzo kruchą. Jednocześnie porusza się z zadziwiająca gracją, aż nieprzystającą osobie jej pokroju. Coś tkwi w głosie i jej spojrzeniu, zmysłowy niski ton czasem przechodzi niemal w ciche mruczenie, w oczach zaś czai się zagadka, zapewne jest to złudzenie spowodowane ich kolorem, albo inny wymysł obserwatora, gdyż rzadko się zdarza by dwie opinie o niej zgadzały się ze sobą. Ubiera się zadziwiająco, kolorowo pstrokato i chaotycznie, bądź formalnie jak pogrzeb proboszcza. Lubi pojawiać się w berecie wojskowym, kocha wysokie wojskowe buty, przesadza z okultystyczną biżuterią, a na pewno z kolczykami w uszach.

Styl bycia: Jest pyskata, zbyt ciekawska, zakochana w komputerach, denerwująca, interesowna, strachliwa, zaborcza, czasem bywa miła (Gdy czegoś chce), umie być czarująca (Jej zdaniem, czasami niektórzy się z nim zgadzają.), słodka jak miód (Na pewno czegoś chce).  Lubi: Siebie, swój komputer, swoje mieszkanie, jeść, wtrącać się w cudze sprawy, rozwikływać cudze życiorysy, rozwiązywać tajemnice, wspominałam już o jedzeniu? Nie lubi: Gdy ktoś przychodzi do jej mieszkania, wtrąca się w jej sprawy, poznaje jej życiorys, rozwiązuje jej tajemnice, dotyka jej rzeczy, lub dotyka ją.

Plotki:
(Czekam na propozycje na priv co tu umieścić bo nie wiem jak o mnie plotkujecie xD)

Ostatnio edytowany przez Eris (2010-10-07 19:09:26)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.untouchables.pun.pl www.sony-ericsson.pun.pl www.massmedia.pun.pl www.zakonwilki.pun.pl www.zgierz.pun.pl